Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 

Вдома є вихованці? Тоді THOMAS Pet & Family

 
Коли разом із нами живуть милі чотириногі друзі, в домі панує якась особлива атмосфера ніжності й веселощів. Вони нас люблять такими, якими ми є, радіють нашому поверненню додому, прощають нашу неувагу й поганий настрій. Хоча, звичайно, і проблем улюблені вихованці створюють більш ніж достатньо. Узяти хоча б прибирання. Шерсть, бруд, пісок, відлущені частинки шкіри - і це неповний список того, з чим стикається власник домашнього вихованця під час прибирання квартири.А ще й можливий специфічний запах! Прекрасно розуміючи всі проблеми, німецький виробник миючих пилососів компанія Thomas виводить на ринок модель, спеціально розроблену для осель із тваринами - Thomas Pet&Family.
 
Отже, як же допоможе Thomas Pet&Family  у наведенні чистоти?
 
Завдання номер один: ідеально чиста підлога
 
І це реально. Для якісного миття підлоги пилосос Thomas Pet & Family просто необхідний. Тільки миючим пилососом можна вимити підлогу дійсно чисто. Чому? Всі ми стикаємося з однією й тією ж проблемою при традиційному митті підлоги: будь-яка, навіть найбільш ультрасучасна швабра розмазує істотну частину бруду по поверхні, і лише її невелику кількість вона збирає й розчиняє в відрі. Відро на очах із катастрофічною швидкістю стає чорним.А пилосос Thomas Pet&Family має два різних контейнери для чистої й брудної води, тому чиста вода завжди залишається чистою. Вона розбризкується на підлогу й тут же разом із брудом збирається насадкою всередину пилососа вже в інший бачок. Таким чином, підлога миється завжди тільки чистою водою, та й сама насадка не вбирає бруд на відміну від швабри, а значить, не переносить її в інше місце.
 
Завдання номер два: чистимо килим
 
Звичайна ситуація: песик або котейка повалялися на килимі, і тепер килим виглядає підозріло пухнастим. Пилосос  Thomas Pet&Family моментально збере всю шерсть у свій унікальний контейнер AquaBox, який використовується замість одноразових мішків. У контейнер перед прибиранням заливається 1 літр води, а після прибирання вода із зібраним сміттям просто виливається. Для того щоб помити контейнер після прибирання, знадобиться зовсім мало часу - буквально 2-3 хвилини. У моделі Thomas Pet&Family постійна максимальна потужність всмоктування, тому навіть такий складний для прибирання тип поверхні, як килим, очищається з першого проходу насадкою.
                                                                                                                                                                        
 
 
Для того щоб шерсть легко видалялася з ворсу килима, у пилососа Thomas Pet & Family на додаток до насадки для килимів і підлоги є в комплекті турбощітка. Вона до того ж розбирається, що істотно полегшує її чищення від шерсті. До речі, всього насадок у цієї моделі 6: чотири з них використовується для сухого прибирання і дві - для вологого режиму.
 
А якщо плями?
Якщо треба почистити килим глибоко й ґрунтовно, можна використовувати вологий режим пилососа і спеціальну насадку для ретельного промивання ворсу. Таке прибирання не тільки повертає килиму його кольори, а й випрямляє втоптані ворсинки, а також видаляє неприємні запахи. І килим знову виглядає відмінно.
 
Завдання номер три: рятуємо улюблений диван
 
Для чищення дивана у пилососа Thomas Pet&Family є цілих дві насадки. Одна насадка потрібна для збирання шерсті з оббивки. Для цього її «підошва» зроблена зі спеціального матеріалу, який легко відчіплює волоски від ворсу.
 
    
 
А друга насадка використовується у вологому режимі для видалення плям. Особливо ефективно плями зникають при використанні універсального миючого концентрату Thomas ProTex. Миючий засіб додається зовсім трохи, тому пляшка 500 мл, що входить у комплект, витрачається дуже економно.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
 
 
Завдання номер чотири: чистимо повітря
 
Система AquaBox не тільки дуже зручна для збирання сміття під час сухого прибирання або брудної води під час вологого чищення, вона ще й чудово очищає повітря. І, що безумовно важливо, зволожує його. Таким повітрям дихати і приємно, і корисно. Система водяної фільтрації поглинає неприємні запахи, наповнюючи дім свіжістю.
                                                                                                                                                       
Завдання номер п'ять: експрес-прибирання
 
 
Не біда, якщо кіт випадково перекинув квітковий горщик або щеня розірвало на шматки газету. Для таких дрібних «аварій» у комплекті до пилососа є великий мішок на 6 літрів із кришечкою, яка не пропускає пил при зберіганні. Так, якщо треба прибрати незначне сміття, не обов'язково використовувати AquaBox, наливати воду в нього, а потім обполіскувати.
 
З Thomas Pet&Family  чистим стане все: і квартира, і повітря. У такому домі всім буде жити комфортно і приємно - як господарям, так і їх улюбленцям.
 
Джерело:  eva.ru
 
Виробник має право на свій розсуд і без додаткових повідомлень міняти комплектацію, зовнішній вигляд і технічні характеристики товару.
 
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.