Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 

THOMAS - миючі засоби №1

 
Побутова техніка Thomas відмінно себе зарекомендувала в якості надійного помічника для прибирання по дому.
 
                                                                                                                
  
Щоб прилади безвідмовно працювали весь термін служби, необхідно дотримуватись рекомендацій з експлуатації, в тому числі використовувати для прибирання професійні миючі засоби того ж бренду.
 
Крім того, важливо пам'ятати: в миючих пилососах можна використовувати тільки спеціальні засоби, до складу яких входить піногасник. Інакше під дією потужного потоку повітря засіб спіниться і заллє мотор. А миючі концентрати Томас не тільки добре відмивають бруд, але й мають у складі якісний піногасник. Наші засоби можуть застосовуватися для всіх миючих пилососів будь-яких виробників.
 
Вони випускаються в концентрованому форматі, тому дуже економічні. Перед використанням їх потрібно розвести у воді. Інформація про співвідношення води й концентрату є на упаковці. Як правило, на 1 літр води потрібно всього 20 мл миючого складу. Засоби випускаються об'ємом 1 літр. Завдяки економній витраті їх вистачить на 45-50 заправок.
 

Чим професійні засоби для прибирання Томас відрізняються від звичайної побутової хімії?

                                                                                                                 

 
Рішення, розроблені німецькою компанією, мають ряд відмінностей від хімії, яка застосовується в побуті. Наші концентрати для чищення:
 
           1. Адаптовані під миючі пилососи Thomas
           2. Відрізняються інноваційними формулами, розробленими з урахуванням європейських стандартів безпеки
           3. Показують більш ефективний результат, оскільки розчин подається на забруднену поверхню потужним струменем під великим тиском
           4. Представлені в широкому асортименті, який дозволяє вибрати як універсальний засіб, так і засіб для вирішення конкретної проблеми.
 
Професійні побутові засоби для прибирання дорожчі, що цілком виправдано. Низькі ціни на серії Professional, навпаки, повинні насторожити. Відповідальний виробник приділяє підвищену увагу безпеці й екологічності засобів, тому їх можна використовувати навіть при прибиранні поверхонь у дитячій.
 

Які засоби для чищення пропонує Томас?

                                                                                                                                                                                                                                                     моющие средства

Побутові засоби для чищення німецького виробника представлені високоефективними концентратами для миючих пилососів:

 
 
   • Thomas ProFloor - розробка для прибирання підлогових покриттів з ПФХ, керамічної плитки, мозаїки, паркету, ламінату й інших матеріалів. Його склад унікальний: це полімерний віск і активні речовини, які діють на поверхні. Прибирання із застосуванням миючого концентрату Thomas ProFloor спрямоване не тільки на очищення підлоги, але й на створення на ній захисної воскової плівки. Вона захистить від пошкоджень і надасть легкого блиску.
 
   • Thomas  ProTex F  - рідина для миючих пилососів, призначена для чищення текстильних волокон. Вона вручну розпорошується на текстильні поверхні. Дозволяє збільшити час між прибираннями, захистить оббивку й килими від забруднень. Рідина як би відштовхує пил, не дає йому проникнути в глибину текстилю, тому виключає розмноження в ньому пилових кліщів. Алергікам і людям із захворюваннями органів дихання рекомендується купити саме цей засіб для миючих пилососів.
                                                                                                                                               моющее средство для пылесоса Thomas
 
   • Thomas ProTex - універсальний концентрат для чищення всіх поверхонь: від меблевої оббивки до килимів, від паркетних підлог до лінолеуму. Він має оптимальний pH (5,5), тому колір килимів і оббивки залишиться без змін. Цей засіб входить у комплектацію всіх миючих пилососів Thomas.
 
   • Thomas ProTex V - рішення з посиленою формулою для видалення стійких забруднень із текстильної оббивки м'яких меблів, килимів із шерсті, водостійких покриттів для підлоги. Розчином засобу для професійного прибирання необхідно обробити ділянку з плямою й залишити на 10 хвилин. За допомогою ProTex V видаляються плями від вина, кави, фруктів та ін.
 
З фірмовими миючими засобами Thomas усі поверхні будуть чистішими й на прибирання піде менше часу. На відміну від «нерідної» хімії вони подовжать термін служби Вашого пилососа.
 
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.