Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 

Секрети прибирання дитячої від THOMAS

Зовсім недавно на ринку сучасної побутової техніки були представлені нові пилососи від німецького виробника THOMAS: моделі DryBox і DryBox Amfibia.
Вони вже встигли зарекомендувати себе як надійні помічники по дому. Особливо високо оцінений їх «внесок» у прибирання дитячої кімнати.
 

Чому так важлива чистота в дитячій кімнаті?

 
Чистота - запорука здоров’я. Цій фразі багато років, але актуальна вона досі. Питання чистоти ставляться особливо гостро, коли мова йде про кімнату дитини. Педіатри впевнені, що батьки повинні проводити сухе й вологе прибирання в дитячій мінімум кожні 2-3 дні (і щодня в кімнаті, де спить немовля). Це необхідно, щоб очистити підлогу, меблі та поверхні від бруду, пилу або пилку (у весняно-літній період). Вимагає очищення зі зволоженням і повітря в приміщенні, адже воно критично пересушується влітку або в опалювальний сезон. У ньому літають мільйони мікроскопічних часток пилу, які, потрапляючи в дихальні шляхи малюка, можуть спровокувати алергію та інші проблеми.
 

Переваги сухого прибирання дитячої з THOMAS DryBox і DryBox Amfibia

Пылесосы Thomas для уборки детской комнаты

 
Наведення порядку в дитячій кімнаті починається з сухого прибирання. Пилососи з DryBox у цій справі зіграють першорядну роль.
 
Що слід знати! У комплекті до приладу Amfibia йдуть два контейнери: DryBox і AquaBox для сухого та вологого прибирання. 
 
Для ефективного й швидкого видалення пилу й забруднень із поверхонь використовуйте Драй-Бокс - контейнер, аналогів якому ще не запропонував жоден виробник.
Унікальність роботи пилососа з ДрайБокс полягає у фракційному поділі сміття: крупні частинки потрапляють в один відсік, а найдрібніші порошинки й пилок - у два інших. Розробка має ряд переваг:
 
    1. Завдяки продуманій конструкції контейнера пил надійно утримується всередині. Його не потрібно чистити після кожного прибирання (мами зрозуміють, як це зручно, коли кожна хвилина на рахунку).
    2. Крупне сміття можна викинути, відкривши тільки відсік, де він зібраний. Дрібний пил із інших відсіків вимивається водою. Такий підхід виключає потрапляння частинок назад у повітря.
 
Пилососи оснащені насадками, які дозволять провести прибирання пилу у всіх ділянках дитячої: 1) перемикається - для килима і статі, 2) щілинна - для важкодоступних вузьких місць, 3) для м'яких меблів і матраца, 4) пензлик - для поверхонь корпусних меблів і приладів. З моделями DryBox і DryBox Amfibia ви зможете пропилососити дитячу швидко й ефективно.
 
Важливо! Якщо необхідно зволоження повітря, використовуйте AquaBox. З водяного фільтра в кімнату потраплятимуть очищені і зволожені повітряні потоки.

Особливості вологого прибирання дитячої з THOMAS DryBox Amfibia

 
В умовах обмеженого часу, коли малюк постійно вимагає до себе уваги, мами задаються питанням, чим швидко і чисто мити підлогу в дитячій. Пилососи Thomas прийдуть на допомогу і в цій ситуації. Щоб помити ламінат, плитку, лінолеум і стіни, використовуйте AquaBox. Спеціальна насадка Aqua Stealth дозволить очистити навіть делікатні підлогові покриття. З пилососами Томас генеральне прибирання в дитячій кімнаті здасться не зайвими клопотами, а буде сприйматися як задоволення. 
 
На замітку! Прилади будуть корисні і в дні, вільні від прибирання. Ними можна швидко усунути пролиті рідини: воду, чай, сік, молоко. 
Відзначимо, що в таких «екстрених» ситуаціях виручають і бездротові пилососи Thomas. З їх допомогою можна провести експрес-прибирання розсипаних крихт або принесеного з вулиці піску. 
 
Новинки від німецького бренду - можливість, не витрачаючи багато часу, прибратися і створити сприятливий клімат у дитячій кімнаті і бути впевненим, що дитина перебуває в чистому просторі.
 
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.