Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 

Секрет чистоти в домі і здорового дихання відкрито!

 
Усі ми знаємо, як важливо дихати чистим і свіжим повітрям. Пил і різні алергени, потрапляючи в наші дихальні шляхи і легені, викликають подразнення й утруднюють дихання. Особливо важливо, щоб чистим повітрям дихали наші діти - хоча б вдома, де всі ми проводимо більшу частину часу. На жаль, наші легені неможливо помити або прополоскати, а значить, давайте стежити за тим, що в них потрапляє!
Саме тому при виборі пилососа обов'язково звертайте увагу на тип і ступінь фільтрації. Ви напевно помічали, що при прибиранні звичайним пилососом із контейнером або мішком для пилу завжди присутній характерний неприємний запах. А все тому, що такі пилососи, начебто прибираючи пил, насправді просто піднімають частину пилу в повітря, де він спокійно крутиться, а потім осідає назад на підлогу і меблі. Крім того, більшість пилососів мають пиловий «вихлоп», тобто частина пилу разом із алергенами, які в ньому містяться, вилітає з пилососа назад у приміщення! Про яку ж чистоту повітря можна говорити в подібній ситуації? А чого вартий процес очищення (заміни) мішка або контейнера для пилу! Величезна кількість сухого пилу потрапить при цьому в наші легені… До речі, деякі виробники контейнерних пилососів заявляють, що їхні прилади безпечні й сертифіковані для алергіків. Знайте, що такі пилососи можуть бути відносно безпечними тільки в процесі прибирання, але ніяк не під час очищення пилового контейнера!
 
Існує всього два дійсно безпечних типи фільтрації: якісний аквафільтр і одноразовий НЕРА-мішок із спеціального фільтруючого матеріалу.
 
Зверніть увагу на те, що аквафільтр повинен бути саме якісним! Основний показник - це ступінь фільтрації пилососа. Багато виробників пилососів із аквафільтром вдаються до розмитих формулювань: «високий ступінь», «майже 100%», «повітря на виході чистіше, ніж на вході» і т.д. Провести виміри нескладно й під силу будь-якій компанії, але, мабуть, отримані дані не є переконливими для споживача, тому вони залишаються невідомими.
 
Німецька компанія THOMAS, лідер європейського ринку з виробництва миючих пилососів і пилососів із водяною фільтрацією, розробила систему аквафільтра, яка дозволяє очищати від пилу 99,99% повітря, що виходить. Пилок, що має більш крупні частинки, ніж пил, фільтрується на 100%! THOMAS не застосовує у своїх приладах «кальянну» технологію, як багато інших виробників пилососів із аквафільтром. Така технологія не утримує дрібний, найбільш небезпечний для наших легенів пил. Для боротьби з таким небезпечним пилом була розроблена своя власна система, яка використовує природні властивості води. Усередині аквафільтра пил спочатку проходить через щільну водяну стіну, а потім, уже мокрий і важкий, опиняється в потужному торнадо з найдрібніших крапель води. У результаті навіть дрібний пил стає таким важким, що не може продовжити шлях далі й залишається на дні аквафільтра.
 
Сьогодні компанія THOMAS пропонує 2 види сучасних водяних фільтрів: аквафільтр відкритого типу і закритий аквабокс. За ступенем фільтрації ці дві системи одна одній не поступаються, але аквабокс більш простий і зручний у використанні. Аквабокс - це новинка від Thomas, в якій усунуті всі недоліки відкритого аквафільтра. Пилососи з системою AQUA-BOX більш компактні і легкі, ніж моделі зі звичайним аквафільтром. Завдяки закритій конструкції аквабоксу подовжується термін служби додаткових фільтрів. Який би тип аквафільтра THOMAS ми не вибрали, головний результат буде досягнутий: про неприємний «пиловий» запах можна буде забути назавжди, а повітря після прибирання стане чистим і вологим, як після дощу!
 

Якщо ви все ж є переконаним прихильником традиційних «сухих» пилососів, тоді вибирайте тільки ті моделі, в яких стоять одноразові мішки-пилозбірники. При цьому потрібно розуміти, що в більшості своїй мішки-пилозбірники зроблені з паперу, який, звичайно ж, пропускає найнебезпечніший дрібний пил.

 
Для того щоб прибирання мішковим пилососом було насправді безпечним для нашого здоров'я, пилозбірники повинні бути зробленими зі спеціального фільтруючого матеріалу, який здатний утримувати дрібний пил. Компанія THOMAS розробила чудову систему для сухого прибирання: Hygiene-Bag-System. Ця система являє собою закритий пластиковий бокс, всередині якого стоїть НЕРА-мішок із HEPA матеріалу і вугільний фільтр, завдяки чому пил, який збирається в мішку, не виходить за межі гігієн-боксу! Конструкція цього боксу така, що при витяганні мішка ви до нього навіть не торкаєтеся! Ви просто відкриваєте гігієн-бокс і заповнений мішок сам із нього випадає. В результаті ми отримуємо чисте повітря й відсутність контакту з пилом як під час прибирання, так і після нього.
 

Секрет чистоти в домі і здорового дихання насправді дуже простий - це правильний пилосос! Вибираючи пилосос, звертайте увагу не тільки на потужність і різні насадки, а й на тип фільтрації. Не забувайте, що ми - це те, чим ми дихаємо!
 
Джерело:
http://udoktora.net/sekret-chistoti-v-dome-i-zdorovogo-dihaniya-otkrit/
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.