Пылесосы для семей с маленькими детьми
 
Пилососи для сімей з малими дітьми
Наразі прибирання буде особливо ретельним
Коли в оселі з'являється малюк, для батьків важливо доглядати за чистотою приміщення. Адже діти досліджуючи навколишній світ, торкаються речей, що їм подобаються і пробують їх на смак. Саме поверхня підлогі стає для них улюбленим ігровим майданчиком, що суттєво підвищує вимоги до її чистоти.
Унікальная система Аквабокс для чистоты й свіжості
Компания THOMAS пропонує широкий асортимент пилососів, обладнаних унікальною системою фільтрации AquaBOX. Ця система фільтрации забезпечеє высоку ступінь очистки не тількі напольного покрття й обивки меблі, але й повітря від микроскопічних часток пылу, аллергенів, пильку та шерсти.
Чисте та свіже повітря, як після літнього дощу!
В пылососах THOMAS з аквафільтром використовується система подавлення пылу THOMAS Wet-Jet SYSTEM, що гарантує гігіеничну безпеку приміщення. Потужні струї воды зв'язують дрібні частки пылу з водою, та не дозволяють їм залишити AquaBOX. Зібране сміття просто выливаеться разом з брудною водою. А повітря стає чистым и свіжим!
Підходят навіть алергікам
Гарантован відмінний результат прибирання. Безпечна середа для маленьких дітей. Фільтрація 99,99 % пылу и 100% утримання пылку. Чисте, корисние для дихання повітря. Сертифіковані на клас приладів для алергиків.
Збір рідинии та видалення плям
Все прилади мають функцію збору пролитой рідинии, що часто трапляється під час гри або годуванні малюків. Випадкові забруднення - розлитий сік або борщ, дитячі пустощі или "іньша творчість" - можуть назавждт зіпсувати зовнішній вигляд ковдри або меблі. Миючий пилосос оперативно видаляє забруднення методом промывання і всмоктування.
Мийка ковдри до основи ворсу
Когда в хаті дитина, прибирання повинно бути особливо ретельним, тому без миття не обійтися. При сухому прибиранні навіть найпотужніший пилосос очіщує тількі верхній шар ковдри, в той час як головна частина пылу та бруду залишається біля основи ворсу. Миючий пилосос THOMAS под тиском розпилює миючий розчин та промыває ковдру на всю глибину ворса.
Очищення обивки м'якої меблі
З миючим пилососом THOMAS вы легко очистите поверхню меблі від забруднень та додасте їй свіжий і охайний вигляд. Для складних забруднень можливо застосуати сертифіцировані у Німеччині і безпечні миючі засоби PROTEX, PROTEX V - плямоочищувач, PROTEX M - проти тестильного кліща.
1 2 3 4 5 6 7
=> Прилади Thomas => Пилососи для родин з маленькіми дітьми
КОНТАКТЫ
Информация и консультации
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Обращаем Ваше внимание, что характеристики товаров на сайте носят информационный характер и не являются публичной офертой. Производитель вправе на свое усмотрение и без дополнительных уведомлений менять комплектацию, внешний вид и технические характеристики товара.