Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 
Безмішкові
Комфорт і затишок + здоров'я
Безмішкові пилососи THOMAS створені з турботою про ваше здоров'я. Система водяної фільтрації очищає повітря для того, щоб удома ви могли дихати на повні груди. Разом зі сміттям і брудом пилосос знищує шкідливі мікроорганізми, які живуть у килимах, м'яких меблях, матрацах і можуть викликати алергію. Брудну воду разом із алергенами потрібно просто вилити, немає необхідності чистити пиловий контейнер або міняти мішок.
Природна свіжість повітря з системою AQUA-BOX
На відміну від кальянних аквафільтрів, які утримують лише 85% пилу, аквабокс THOMAS на 99,99% фільтрує повітря від пилу і на 100% - від пилку. Найвищий ступінь очищення повітря досягається завдяки запатентованій системі фільтрації, розробленій інженерами компанії THOMAS. Ця система являє собою двоступеневий інжекторно-циклонний аквафільтр. Перший ступінь AQUA-BOX - це аеродинамічний пристрій скрубер-ВЕНТУРІ, або інжектор. Проходячи через нього, пил намокає, важчає і опускається на дно ємності аквабоксу. Залишки сухого пилу змочуються водою в другому ступені аквабоксу - зоні дії безлічі мікроциклонів. У результаті пил і алергени залишаються всередині AQUA-BOX, а повітря стає чистим і свіжим.
THOMAS AQUA-BOX - ідеальне рішення для очищення повітря
Пилососи з системою AQUA-BOX освіжають і очищають повітря під час звичайного сухого прибирання. Для цього достатньо просто залити в аквабокс 1 л звичайної водопровідної води. Вода з ємності аквабоксу під дією сили всмоктування подається на інжектор (або аеродинамічний пристрій скрубер-ВЕНТУРІ) і циркулює в ньому, створюючи водяну стіну, яка змочує пил на вході в пилосос. Дрібний пил, який залишився сухим після інжектора, потрапляє в зону турбулентності, де теж намокає і залишається на дні або стінках аквабоксу. Залишковий пил осідає на фільтрі НЕРА, яким оснащені всі пилососи з системою AQUA-BOX. Таким чином, пилососи THOMAS AQUA-BOX на 99,99% очищають повітря від пилу і на 100% - від пилку.
Чистота, свіжість, здоров'я!
І все, що для цього потрібно, - залити 1 літр звичайної води в резервуар, встановити довговічний HЕРА-фільтр, що миється, здійснити прибирання та вилити брудну воду в унітаз. Результат вразить кожну небайдужу до свого здоров'я людину, коли вона побачить, якою брудною стала вода після прибирання. А повітря в квартирі наповниться свіжістю!
Схема роботи AQUA-BOX
Конструкція нового аквафільтра THOMAS унікальна і, звичайно, запатентована. Любителі чистоти, безумовно, оцінять його: якісно прибирає, очищує повітря, і, що дуже приємно, завдяки новій конструкції після роботи легко і швидко миється. Треба всього лише налити в нього чисту воду, струснути кілька разів і вилити. Все, аквабокс чистий! Незаперечна перевага аквабоксу - вологий вихлоп пилососа. Завдяки йому пил і шерсть, що літають у повітрі, осядуть вниз і будуть зібрані миючим пилососом. Ефект дивовижний: прибирали підлогу, а очистили весь об’єм квартири. І все, що для цього потрібно, - залити 1 літр звичайної води в резервуар, встановити довговічний HЕРА-фільтр, що миється, здійснити прибирання та вилити брудну воду в унітаз. Результат вразить кожну небайдужу до свого здоров'я людину, коли вона побачить, якою брудною стала вода після прибирання. А повітря в квартирі наповниться свіжіст
1 2 3 4 5 6 7
ПРОДУКЦІЯ => По групах => Безмішкові
STARCLEAN
Арт. 788593
STARCLEAN
PERFECT AIR ANIMAL PURE
Арт. 786527
PERFECT AIR ANIMAL PURE
AQUA-BOX COMPACT
Арт. 786533
AQUA-BOX COMPACT
MISTRAL XS
Арт. 786520
MISTRAL XS
MULTI-CYCLONE PRO 14
Арт. 785037
MULTI-CYCLONE PRO 14
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.