Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 
Миючі пилососи
Навіщо потрібні миючі пилососи
Подумайте, чи можна замінити прання білизни його витрушуванням? Як показує практика, навіть найпотужніші пилососи з різними турбонасадкамі при звичайному сухому прибиранны не видаляють ыз м'якого покриття всі види забруднень. А при використанні функції мийки вода під тиском вбивається в поверхню покриття і розчиняє відкладення бруду. Таким чином, миючий пилосос виконує оперативне прання текстильного виробу без його демонтажу.
Крім того, миючий пилосос значно спрощує мийку твердих підлогових покриттів і вікон. У процесі прибирання пилосос постійно подає для миття чисту воду, а брудну збирає в окрему ємність. Це дозволяє вимити тверді поверхні ідеально чисто і без розводів.
Пилосос - очисник повітря
Миючий пилосос THOMAS з аквафільтром - це не тільки вологе прибирання в квартирі і будинку, це в першу чергу - ідеальне очищення повітря. Мийка повітря відбувається під час звичайного прибирання! Вологий вихлоп пилососа створює ефект дощу: пил, який літає в повітрі, опускається на підлогу і потім потрапляє в пилосос.
Водяні фільтри THOMAS створені з використанням найсучасніших розробок в аеро- і гідродинаміці. Ступінь утримання мікрочастинок у двоступеневих системах аквафільтраціі становить 99,99%. Пилосос THOMAS з водяним фільтром - ідеальне рішення для любителів природної свіжості повітря, для сімей з дітьми, для людей, які мають схильність до алергії.
Миючий пилосос - як аварійний засіб
1. Врятує квартиру від потопу. Потоп в квартирі - це велика неприємність. Вода може зіпсувати паркет, меблі і т.д. і потрапити в квартиру сусідів. Збір води підручними засобами - завдання не з легких. А якщо в такій ситуації під рукою виявиться миючий пилосос THOMAS, ви за лічені хвилини зберете десятки літрів води завдяки функції збору рідин.
> 2. Ліквідує випадкове забруднення килимів або м'яких меблів Випадкові побутові забруднення - розлите вино або борщ, дитячі пустощі тощо - можуть назавжди зіпсувати зовнішній вигляд килима або меблів. Ганчірки з засобом для виведення плям ще більше втирають пляму в поверхню. Миючий пилосос оперативно видаляє забруднення методом промивання і всмоктування. Після такої чистки від плям не залишається навіть сліду.
Регулярне прибирання килимових покриттів
Миючий пилосос дозволяє якісно доглядати за килимовими покриттями в домашніх умовах. При сухому прибиранні навіть найпотужніший пилосос очищує тільки верхній шар килима, в той час як основна частина пилу і бруду залишається біля основи ворсу. Миючий пилосос THOMAS під великим тиском розбризкує миючий розчин і промиває килим на всю глибину ворсу. Загострена миюча насадка піднімає ворс килима і розпрямляє його.
Після вологого прибирання килим чистий і практично сухий - ходити по ньому можна відразу! Миючий пилосос - справжній порятунок в екстрених ситуаціях! Якщо ви щось розлили на килим, пилосос швидко і безслідно ліквідує всі наслідки. Регулярне вологе чищення надає килимам свіжий і оновлений вигляд.
Регулярне прибирання різних видів покриттів
Миття лінолеуму, кахельної та кам'яної підлоги, миття вікон та інших гладких поверхонь у домі буде якісним і простим за допомогою миючого пилососа THOMAS з адаптером для твердих покриттів. Розпилена під тиском вода, потрапляючи на поверхню, розтирається щіткою, розмиваючи весь бруд. В одну сторону миємо, в іншу збираємо гумкою і потужним потоком повітря, залишаючи суху чисту смугу на підлозі або вікнах. Під час миття ганчіркою або спеціальною шваброю ми розтягуємо брудну воду по поверхні. Миючий пилосос постійно подає чисту воду і одразу її збирає. Використовуючи для вологого прибирання миючий концентрат для підлоги THOMAS Profloor, ви отримуєте ідеально чисту поверхню зі зменшеним ефектом ковзання.
Миття м'яких меблів
Дуже складним завданням у догляді є чищення м'яких меблів. Неможливо зняти й випрати оббивки дивана або матраца, які лише в рідких випадках є знімними. Миючий пилосос THOMAS легко впорається з цим завданням. Надягнувши насадку для миття меблів, заливши в бачок миючий розчин, Ви легко очистите поверхню меблів від забруднень і надасте їй свіжого й приємного вигляду. Мити треба швидко і не давати воді проникати глибоко всередину. За прозорою частиною насадки легко спостерігати залишкову вологість по крапелькам води, що піднімаються, і досушувати тканину. Використовуйте сертифіковані в Німеччині і безпечні миючі засоби PROTEX, PROTEX V - засіб для виведення плям, PROTEX M - проти текстильних кліщів.
Вологе прибирання паркету і ламінату
При покупці миючого пилососа продавець в магазині Вам порекомендує не використовувати його для миття паркету й ламінату, там, де вода може потрапити в щілини і покриття. І це правильно, якщо це не миючий пилосос THOMAS для прибирання паркету. Прибери чисто і не пошкодь, ось головні поставлені завдання. Для сухого прибирання використовуються насадки, які не дряпають покриття, наприклад, із кінським волосом і підошвою з повсті. Питання миття вирішене розбризкуванням води на серветку-адаптер. Це виключає пряме попадання вологи в щілини покриття. У процесі прибирання відбувається постійне "ПРАННЯ" серветки водою, що надходить, і всмоктуючим потоком повітря. Насадка Aqua-Stealth дозволяє робити сухе й вологе прибирання одночасно.
1 2 3 4 5 6 7
ПРОДУКЦІЯ => По групах => Миючі пилососи
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.