Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 
Акумуляторні
Швидке прибирання в домі
З THOMAS QuickStick ви зможете швидко зробити прибирання в будь-який момент, наприклад, перед приходом гостей. Пилосос працює від акумулятора (заряду вистачає на 20-25 хвилин) і завжди готовий до роботи. THOMAS QuickStick - дуже компактний і легкий пилосос: він важить 2,1 кг, а в ручному режимі - лише 1,5 кг. QuickStick допоможе вам оперативно зробити прибирання у всьому домі. З цим пилососом ви зможете швидко і ретельно пропилососити підлогу, а також прибрати пил з м'яких і полірованих меблів, побутової техніки та зібрати сміття і крихти в різних важкодоступних місцях. У комплект входять всі необхідні насадки. У THOMAS QuickStick є циклонний фільтр, який легко очищується.
Експрес-прибирання килимів і підлоги
Бездротовий пилесос- «швабра» відмінно справляється з прибиранням килимових і твердих підлогових покриттів. THOMAS QuickStick укомплектований електричної турбощіткою, яка добре збирає волосся, шерсть та інше сміття. Турбощітка має зручну конструкцію і легко очищується. QuickStick оперативно пропилососить килими та підлогу в усіх кімнатах. За допомогою THOMAS QuickStick можна швидко навести порядок, якщо ви щось розсипали. Акумуляторний пилосос завжди під рукою і готовий до роботи.
Прибирання в салоні автомобіля
У режимі ручного пилососа THOMAS QuickStick дуже зручний для чистки салону автомобіля. Тепер немає необхідності пилососити салон на автомийці - за допомогою QuickStick ви самі легко і швидко впораєтеся з цим завданням. Компактний бездротовий пилосос швидко збере пил, крихти й інше сміття з сидінь та підлоги, а також оперативно очистить від пилу стелю та інші поверхні в салоні авто. Після прибирання з THOMAS QuickStick салон вашого авто буде ідеально чистим.
Свобода руху
Бездротовий пилосос THOMAS QuickStick працює в двох режимах: вертикальному і ручному. QuickStick оснащений зручною знімною алюмінієвої трубкою, що дозволяє легко пилососити поверхні, розташовані на різній висоті. З QuickStick ви зможете легко очистити від пилу не тільки підлогу і меблі, а й стіни та стелі. Крім того, пилосос працює від акумулятора, тому під час прибирання ніщо не обмежує свободу ваших рухів.
Легкість пересування
Бездротовий пилосос THOMAS QuickStick працює у двох режимах: вертикальному і ручному. У ручному режимі пилосос важить лише 1,5 кг, тому його легко і зручно тримати в руці. З QuickStick зручно прибирати в усіх куточках дому. За допомогою цього пилососа ви зможете швидко і з комфортом очистити меблі, плінтуси, пороги і сходинки.
Завжди під рукою
Акумуляторний пилосос має необмежений радіус дії і завжди знаходиться під рукою завдяки зручному настінному кріпленню. THOMAS QuickStick дуже простий і зручний у використанні й обслуговуванні.
Зручна насадка 3в1
Зручна насадка 3в1 відмінно підійде для прибирання м'яких частин салону автомобіля, для збору сміття з щілин та інших важкодоступних місць, а також для очищення гладких панелей.
1 2 3 4 5 6 7
=> Прилади Thomas => Акумуляторні
QUICK STICK BOOST
Арт. 785303
QUICK STICK BOOST
QUICK STICK TURBO PLUS
Арт. 785304
QUICK STICK TURBO PLUS
QUICK STICK FAMILY
Арт. 785301
QUICK STICK FAMILY
QUICK STICK AMBITION
Арт. 785300
QUICK STICK AMBITION
QUICK STICK TEMPO
Арт. 785302
QUICK STICK TEMPO
BIONIC WASHSTICK
Арт. 785500
BIONIC WASHSTICK
WINDOW JET 2in1 PLUS
Арт. 785200
WINDOW JET 2in1 PLUS
WINDOW JET 2in1
Арт. 785201
WINDOW JET 2in1
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.