Наш сайт использует cookie. Если вы не согласны с использованием данной технологии, установите соответствующие настройки вашего браузера или не используйте сайт.
Ok
   
 

Підтримка чистоти й мікроклімату в приміщенні - відмінна профілактика вірусно-бактеріальних захворювань

 
Правильна профілактика вірусних захворювань із пилососами THOMAS
 
 
         ЧИСТИЙ ДІМ - ЗДОРОВА СІМ'Я
 
Усім нам добре знайома приказка «Мій дім - моя фортеця». Сьогодні, коли всі ми переживаємо складний період світової пандемії коронавірусу, ця фраза особливо актуальна. Адже більшість із нас зараз вимушено перебувають вдома, щоб уберегти від хвороби себе й оточуючих. Для того щоб ваш дім дійсно став надійною фортецею, він повинен бути, перш за все, чистим.
 
Як же прогнати з дому всі віруси й інші шкідливі мікроорганізми?
 
Вдома - тільки чисте повітря
 

Один із найважливіших моментів - це чисте повітря в домі. І це підтвердить будь-який лікар, не дарма ж усі вони радять регулярно провітрювати приміщення для профілактики вірусних респіраторних захворювань. Провітрювання допомагає прибрати з квартири віруси й бактерії і впустити в неї свіже повітря. Найкраще робити наскрізне провітрювання протягом 10-15 хвилин.

А у власників пилососів THOMAS із аквафільтром або AquaBOX є ще один супер ефективний спосіб очищення повітря в домі, а саме - «миття» повітря за допомогою водяної стіни. Унікальна технологія придушення пилу Wet-Jet (т. зв. водяна стіна), запатентована розробка компанії THOMAS, а також система водяної фільтрації гарантують ідеальну чистоту повітря на виході з пилососа.
 
Такий ефект досягається завдяки тому, що відразу на вході в пилосос повітряний потік стикається з потужною водяною стіною й ретельно промивається, як під душем. Повітря, очищене й насичене вологою, безперешкодно виходить у приміщення - звідси й приємний ефект свіжості, як після дощу.
 
А ось пил і хвороботворні мікроорганізми (віруси, алергени й т. п.) стають важкими і падають на дно ємності водяного фільтра. Вони залишаються надійно замкненими всередині пилососа, бо просто не можуть злетіти й вийти назад у приміщення і знову змішатися зі зволоженим повітрям.
 
Після прибирання потрібно просто вилити брудну воду з аквафільтра або аквабоксу - без контакту із сухим пилом, зручно й гігієнічно.
 
Очищення повітря за допомогою пилососа THOMAS під час епідемії коронавірусу важливе навіть для здорових людей, адже воно допомагає знищити шкідливі мікроорганізми й убезпечити себе.
 
Що й казати про людей, які вже страждають на будь-яке респіраторне захворювання або алергію. Для них чисте повітря в домі просто життєво необхідне! Ще однією важливою перевагою використання аквафільтра є зволоження повітря. Оптимальна вологість у приміщенні захищає слизові оболонки від пересихання і грає ключову роль у зміцненні імунітету від гострих респіраторних і вірусних інфекцій.
Крім того, чисте, свіже, зволожене повітря дому сприяє міцному і здоровому сну. Епідеміологи кажуть, що здорове харчування і здоровий сон - це найкращі засоби для зміцнення імунітету та профілактики всіх хвороб.
 
Вологе прибирання - щодня
 
 
 
Ще одна рекомендація лікарів для профілактики вірусних захворювань - це вологе прибирання. Під час епідемії й тим більше карантину її радять проводити регулярно, по можливості - щодня. І звичайно, про такі застарілі «гаджети», як відра, швабри й ганчірки краще просто забути. Вода у відрі стає брудною після першого ж ополіскування ганчірки, і далі ми не прибираємо, а просто розносимо бруд разом із вірусами й бактеріями по всій поверхні підлоги.
 
А миючі пилососи THOMAS постійно подають для миття чисту воду, а брудну збирають в окремий резервуар. Завдяки такій технології бруд і віруси у жодному разі не повернуться назад до приміщення. Пилосос THOMAS із функцією миття допоможе вам легко й якісно вимити тверді підлогові покриття, почистити килими та м'які меблі.
 
Генеральне прибирання - робимо частіше
 
 
У період карантину, коли ви майже постійно перебуваєте вдома, радимо вам частіше робити й генеральне прибирання.
 
Тим більше що тепер на це є час. Особливо це стосується тих сімей, у яких уже є хворі люди або підозра на зараження. Пилосос THOMAS із функцією вологого прибирання допоможе вам ретельно вичистити матраци та подушки, килими та м'які меблі - усі ці притулки мільярдів шкідливих мікроорганізмів, в т. ч. пилових кліщів, які провокують алергію й захворювання органів дихання. Не забудьте добре пропилососити важкодоступні місця (під диванами й шафами), очистити від сміття всі щілини і стики. Постарайтеся не залишити пилу щонайменшого шансу, адже саме побутовий пил є ідеальним середовищем для розмноження патогенної фауни, в т. ч. вірусів і бактерій.
 
Усі ці рекомендації особливо важливі для сімей, де є не зовсім здорові люди, алергіки й маленькі діти, а також для літніх людей. Відомо, що коронавірус становить найбільшу небезпеку для людей старше 65 років. Подаруйте своїм батькам або бабусі з дідусем пилосос THOMAS з AquaBOX і функцією вологого прибирання. Цей подарунок допоможе вашим близьким у профілактиці вірусних захворювань, а ще порадує їх справжньою німецькою якістю, надійністю і простотою використання.
 
 
Чистий дім - здорова сім'я, тому намагайтеся щодня проводити очищення повітря й вологе прибирання (хоча б підлогових покриттів). А пилосос THOMAS професійно допоможе вам у цьому. Бажаємо вам здоров'я, а вашому дому - чистоти й затишку! Багато з пилососів THOMAS успішно застосовуються для боротьби з інфекціями. Ключовими параметрами для цього є:
 
Високий ступінь очищення
Здатність зволожувати повітря
 
КОНТАКТИ
Информація і консультації
(044) 239 0 777
(050) 333 95 48
(050) 333 95 58
Звертаємо Вашу увагу, що характеристики товарів на сайті мають информаційний характер та не є публічною офертою. Виробник має право на свій россуд та без додаткових повідомлень змінювати комплектацію, зовнішній вигляд та технічні характеристики товару.